GastosM PRO

Yapılan Ödemeleri Ve Kazançları Sisteme Girerek Raporlama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 1.2.5
  • Dil TR / EN
  • Firma GlobApp
GastosM PRO, finansal hareketlerinizi kayıt altına tutarak mali planlama işlemleri yapmanıza olanak sunan bir uygulamadır.

GastosM PRO, finansal hareketlerinizi kayıt altına tutarak mali planlama işlemleri yapmanıza olanak sunan bir uygulamadır.

Kişilerin kişisel olarak mali bilançolarını tutmasına yardımcı olmaktadır. Zaman odaklı olarak giderlerinizi ve gelirlerinizi sisteme girerek detaylı bir şekilde açıklamalar yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Takvim üzerinden tarih seçerek veya anlık olarak giriş yaptığınız zaman geçerli zaman içerikleri ile sisteme giriş yaparak yaptığınız ödemeleri veya aldığınız ödemeleri yazma ve detay vererek not etme imkanı mevcuttur.

İnteraktif düzenleme seçenekleri ile mali durumunuzu ortaya çıkaran grafiksel bir sunum almanız mümkündür. Aylık olarak gelir ve giderlerinizi girdiğiniz zaman kategori seçmeniz vede not eklemeniz ileride inceleme yaptığınız zaman harcamalarınızın detaylarını anlamanıza yardımcı olacaktır. Firma isimleri veya şahıs seçenekleri ile alınan yada verileri not etme mantığında bir uygulamadır. Ödeme işlemleri için alarm seçeneği sunarak zamanında önce hatırlatma almanıza yardımcı olmaktadır.

GastosM PRO indir